Hakkımızda

Aksu Klinik , diş bakımına ihtiyaç duyan kişilere birçok farklı hizmet sunmaktadır. Diş klinikleri diş temizliği ve tedavisi için gidebileceğiniz yerlerdir. Koruyucu ve tedavi edici bakım hizmetleri sunan Aksu Klinik , sorunların daha baştan oluşmasını engellemeye yardımcı oluyor. Ayrıca diş çürümelerini ve diş eti hastalıklarını önleyerek veya durdurarak dişlerinizin sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Ancak dişlerde halihazırda oluşmuş olan hasarın onarılmasına yardımcı olan Aksu Klinik ; tam olarak beklediğiniz kalite standartlarında hizmet verme yeteneğine sahiptir.

Aksu Klinik , hastalarına diş sağlığı hizmeti veren bir kuruluştur. Bu hizmetler arasında diş taşı temizliği, dolgular, çekimler, kanal tedavisi ve protezler yer almaktadır. Diş klinikleri, dişlerinizi sağlıklı ve güçlü tutmak için bir dizi prosedür uygular. Aksu Klinik , diş sağlığının üst düzeyde ortaya çıkması için yeni nesil çözümlerin merkezinde yer almaktadır. Temizlik genellikle bir diş kliniğinde herhangi bir tedavi planının ilk adımıdır. Diş hekimi, ultrasonik aletler veya elektrikli özel cihazlar kullanarak dişlerinizden plak ve tartarı çıkaracak ve ardından aşındırıcı bir macun veya sıvı cila ile parlatacaktır.

Aksu Klinik , kadrosunda her biri alanında uzman diş hekimlerini barındırmaktadır. Diş hekimlerimiz dişlerinizdeki boşlukları ve çatlakları kontrol edecek ve varsa tedavi edeceklerdir. Temizlikten sonra, laboratuvar teknisyenleri dişlerinizin ölçüsünü aldıktan sonra, kalıcı dolgularınızın daha sonra diş hekiminiz tarafından yerleştirilmesini beklerken geçici dolgular yerleştirmeniz istenebilir. Böylece ağız ve diş sağlığı ile ilgili birçok mesleki uygulama hayata geçirilmektedir.

Diş hekimleri, ağız boşluğu, çene ve dişlerdeki hastalıkları, yaralanmaları ve kusurları teşhis eder ve tedavi eder. Doğuştan gelen anomaliler gibi bu organların gelişimi ile ilgili sorunlarla da ilgilenirler. Diş hekimleri ayrıca genel önleyici bakım ve ağız yaralanmalarının tedavisi konusunda tavsiyelerde bulunur. Aksu Klinik , beklentilerinizi karşılayacak şekilde hizmet vermek için size profesyonel çözümler getiriyor.

Misyonumuz

Aksu Klinik, diş hekimlerinin hastalara hizmet verdiği bir tıp kurumudur. Kliniğimizde rutin kontroller, dolgular, çekimler ve diğer tedaviler uluslararası kalite standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Yeni nesil çözümler arasında yer alan Aksu Klinik ; Geleceğe yönelik nitelikli projelere imza atmak konusunda da profesyonel bir çalışma yürütmektedir. Seyircilerimizin ihtiyaçlarını uluslararası standartlara uygun olarak karşılama kabiliyetine sahip olan kliğimiz; Alanında uzman kadrosu ile eksiksiz bir tedavi hizmetine dahildir. Yenilikçi bir vizyonu başarıyla yansıtan Aksu Klinik ; iş ahlakına bağlı, dürüstlük ilkesine önem veren bir hizmet anlayışına sahiptir.

Vizyonumuz

Aksu Klinik; yüzde yüz hasta memnuniyetini hedefleyen; kapsamlı bir ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktadır. Sizlere en profesyonel hizmetleri en kısa sürede ulaştırmayı kendine misyon edinmiş olan Aksu Klinik ; en son teknik ve yöntemleri başarıyla uygulama becerisine sahiptir. Böylece beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayan, uluslararası standartlarda bir hizmetin merkezinde yer almaktadır.

Speed of treatment 94 %
Certified employees 100 %
Satisfied customers 89 %
Our employees

Our leading dentists

We have gathered only qualified specialists with extensive experience in the dental field. We will help you with any problem!
Partnership

Our partners

Many manufacturers of dental equipment, implants, crowns, ceramic veneers and braces cooperate with us. Please contact us!
Copyright © 2023 Aksu Klinik. Powered by Web Design Bosphorus Design
Scroll to top
Whatsapp
Instagram
Mail
Linkedin